Kvalitní chemická ochrana rostlin

Kvalitní chemická ochrana rostlin a výživa rostlin je pro správu okrasných a užitkových zahrad, golfových hřišť či lesů zcela nezbytná. Najít spolehlivého a zkušeného dodavatele jednotlivých technologií je proto esenciálním krokem pro úspěšné pěstování a údržbu rostlin.

Díky odbornému poradenství si můžete být jisti, že pro výživu a ochranu vašich rostlin děláte maximum. Společností, která poradenský servis zajišťuje, je i Agrokladiva s.r.o. Tato firma vám pomůže se všemi plodinami, ochranou a výživou rostlin, či zemědělskými komoditami. Mimo poradenské služby, které jsou poskytovány zdarma, si můžete vybrat v nabídce chemických přípravků na ochranu rostlin. Tato firma nabízí pesticidy, hnojiva i postřiky. Zákazníci mohou také vybírat z nabídky zemědělských komodit.

Nabídka prostředků pro výživu a chemickou ochranu rostlin platí jak pro větší koncové odběratele, tak pro maloodběratele. Na své si tak přijdou jak zemědělská družstva či statky, tak zahrádkáři či soukromí zemědělci. V nabídce Agrokladiva najdete fungicidy, pesticidy, osiva, průmyslová hnojiva, travní směsi a mnoho dalších přípravků a technologií.

Chcete-li i vy získat bezplatný poradenský servis a přístup k obsáhlém sortimentu chemické ochrany a výživy rostlin, zkuste to s firmou Agrokladiva!