Dekorace

Zkrášlování domova je kreativní, ale také náročná činnost. Sladit jednotlivé detaily a ani jediný neopomenout se mnohdy zdá téměř nemožné. Pocit z výsledku je ale neopakovatelný. Otiskněte svou osobnost do domova i vy! Objevte dekorace a doplňky, které zcela souzní s vaším vkusem a ozdobte prostředí, ve kterém pobývate každý den!

Tapety a samolepky na zeď

Obyčejná zeď je nuda. Jestli vás holé stěny nebaví, zkuste originální tapety nebo rovnou samolepky na zdi. Na trhu jich najdete nespočet v různých variantách, obrazcích, barvách a tvarech. Z každé místnosti ve vašem domově se může stát umělecký počin!

Koberce a koberečky

Netrapte svá chodidla tvrdou a studenou podlahou. Pořiďte si koberce či koberečky, které z každé vaší cesty přes pokoj udělají procházku po měkkém mechu! Po nějaké době se vám z hlavy zcela vypaří, co to vlastně znamená „zima od nohou“. Útulný a příjemný vzhled vašeho domova je už je jen třešničkou na dortu.

Dekorace

Interiérové i exteriérové dekorace na sebe berou tisíce rozličných podob. Od soch a sošek přes květiny po mozaiky či obrazy, každý jednotlivý kousek posune vzezření vašeho domova o kousek blíž k dokonalosti. Neopomínejte důležité detaily, neboť právě ty dotvářejí každý prostor!

 

Bytové doplňky a vychytávky do kuchyně, které si zamilujete

Kdo by netoužil po útulném bytě či domě? Vybavit je základními věcmi potřebnými pro bezproblémový život je docela snadné. Tedy alespoň pro většinu z nás. Zvláště ženy si dávají na vytvoření rodinné atmosféry a příjemného vzhledu domova záležet. Vyladit byteček do těch nejmenších detailů pak vyžaduje trochu fištrónu a hlavně...Read More »


Kouzelné svíčky z Afriky nenapodobitelně ozdobí váš domov

Přemýšlíte, jak originálně doplnit svůj domov? Zapomeňte na chvíli na fádní dekorace, které v Čechách vidíte na každém rohu a zkuste něco jiného. Něco exotického. Dekorace, které mají kromě estetických vlastností také vlastní příběh.
Slyšeli jste někdy například o svíčkách Swazi Candels? Tyto dekorativní svíčky pocházejí se Svazijského království. K jejich...Read More »


Older Entries »