Domácí wellness: skok do pohody kdykoli

To jste ještě nezažili: ráno v koupelně pohlédnete na svůj výraz v obličeji a uvidíte tvář plnou míru a harmonie. Sníte, či bdíte? Samozřejmě jste vzhůru a po dlouhé době se líbíte sami sobě. Že by ta pravidelná návštěva wellness centra na dovolené ve SPA hotelu, kde jste strávili poslední týden? Zázrak. A může být ještě lépe. Proč nemít ten zdroj rovnováhy těla a duše, který způsobil vaši pohádkovou proměnu, kdykoli po ruce? Domácí wellness na zahradě, terase nebo dokonce uvnitř domu – v zimní zahradě. Vždyť přece víte, co to obnáší: vířivou vanu, finskou či estonskou saunu nebo moderní infrasaunu pro vás a vaši partnerku. Nebude přece škodit, když i ona se bude cítit lépe. A bude na ni i hezčí pohled.
Velkou výhodou domácího wellness je to, že se ho nikdy dostatečně nenabažíte. Není přitom návykový – pokud si do něj nebudete nosit šampaňské s jahodami pokaždé, když si vaše partnerka usmyslí. Chcete být přece fit, takže romantiku v tomto případě hoďte za hlavu. Vyplatí se to. Přinejmenším vám poděkuje srdíčko a celý oběhový systém, o játrech ani nemluvě.
Špičková zařízení pro domácí wellness vyrábí a prodává třeba společnost HANSCRAFT, s.r.o. Pevné a mobilní vířivé vany či spolehlivě fungující sauny si můžete vybrat v mnoha provedeních pro venkovní i interiérovou instalaci. A k tomu zahradní nábytek a doplňky, které korunují luxusní letní odpočinek. Láká vás představa, že skvělé uvolnění završíte šťavnatým steakem připraveném na venkovním grilu? Koho by ne…