Interiérová svítidla: jedinečný design, jednoduchost a funkčnost

Na proměně bytu nebo domu do modernější podoby se samozřejmě musí podílet i nová interiérová svítidla. Bez hry světel a stínů, jejich barev, síly intenzity osvětlení a prostorového zaměření jedinečnou atmosféru nevytvoříte. U domu přidejte ještě umístění venkovních svítidel u vchodu, v garáži, na zahradě či u bazénu. A umělecké dílo, které vytvoříte společně s bytovým designérem či odborníkem na svítidla, získá originální patinu, do které se zamiluje každá návštěva. O sousedech ani nemluvě.
Specialisté na osvětlení do bytu a domu, například společnost Pikomal CZ, Vám pomohou nejen s výběrem světel do kuchyně, ložnice nebo obýváku, kde se skvěle uplatňují lustry, svítidla na stěnu nebo stojací lampy, ale doporučí i vhodné světelné zdroje a to nejlepší umístění exteriérových svítidel. K domácímu odpočinku, pokud tedy člověk není zrovna workoholik, se určitě budou hodit „teplá světla“. Tedy ta, která Vám přinášejí pocit tepla, hebkosti, klidu a relaxace. A vhodné je myslet i na energetickou šetrnost zdrojů. Proto dnes vládnou úsporné zářivky nebo LED svítidla.
Stále více se ke slovu v domácnostech dostávají tzv. chytrá světla. Pomocí chytrého telefonu ovládáte jednotlivá interiérová a venkovní svítidla nebo jejich skupiny. Proměnu světelné atmosféry pokoje, ve kterém se zrovna nacházíte, nebo vchodu a vstupní haly při příchodu návštěvy jednoduše provedete během pár sekund na displeji smartphonu.