Interiéry

Zařizování interiérů je oblíbenou činností všech estétů. Pocit, že zařizujete vlastní hnízdo a můžete konečně bydlet podle svého je při vybírání nábytku, dekorací či bytového textilu zcela k nezaplacení. Udělejte proto ze svého domu, bytu či kanceláře unikátní prostor, který zcela odráží vaši osobnost.

Interiérový nábytek

Dle svých preferencí nejprve vybavte interiéry nábytkem. Možnosti jsou různorodé. Na své si jistě přijdete ve velkoobchodech s nábytkem. Jste nároční a nabídka velkoobchodů vás neuspokojuje? Proberte se nabídkou designových studií a talentovaných jedinců, v jejichž portfoliu najddete skvosty. Projít můžete také antiky či bazary s nábytkem, v jejichž nabídce se mnohdy skrývají kousky, které byste jinde nenašli. A nakonec tu jsou odborníci, kteří vám nábytek vyrobí na míru.

 

Nábytek z dřevěných palet: originalita, praktičnost a skvělá cena

Rádi byste oživili interiér vaší chaty či chalupy? Vyzkoušejte praktickou a mimořádně flexibilní technologii. Ano, i z dřevěných palet, samozřejmě dokonale zpracovaných a ošetřených, se dá udělat nábytek, který vám budou sousedi závidět. Přitom si můžete vymyslet prakticky jakýkoli doplněk, který později snadno přetvoříte podle aktuálního trendu nebo vaší...Read More »


Skvělá zahradní architektura: keramické květináče a užitné prvky

Každý chce mít zahrádku u chaty či chalupy jako malovanou. Vybírá si stromky, květiny a rostliny, které se mu líbí, vytváří jezírka, spirály nebo posezení s grilem či venkovním krbem. Bez stylových truhlíků, váz, keramických květináčů nebo podmisek na bonsaje se ale neobejdete. Hodit se budou i obklady na...Read More »


Older Entries »