Jak na prevenci proti graffiti? Použijte nátěrové hmoty NORTECH

Pokud máte neblahé zkušenosti se sprejery, vyznavači nekontrolovaného a neuměleckého graffiti, kteří vám už poněkolikáté poničili fasádu domu, lak na autě či firemní reklamní panel, dejte na dobré rady odborníků na nátěrové hmoty. Doporučí vám nejen skvělé produkty na vyčištění sprejerských výtvorů, ale i na účinnou prevenci.
Třeba ti z akciové společnosti S I M A T se už pěknou řádku let zabývají prodejem nátěrových hmot, barev a laků proti korozi, ale i protipožárních nátěrů Hensotherm 310 KS nebo 421 KS, čističů graffiti i preventivních nátěrů proti aplikaci sprejů na různě citlivé povrchy.
Čím tedy graffiti vyčistit? Třeba z autolaku to opravdu není snadné. Použijete-li ale NORTECH čistič polykarbonátu, dočkáte se úspěchu. Chce to jen trpělivost a dodržení technologického postupu. Čistič polykarbonátu je skvělý třeba i na dopisní schránky nebo autobusové zastávky a výkladní skříně. A na dělicí příčky na veřejných toaletách, tam se setkáváme s obrázky provedenými fixem prakticky všude. Z fasády už je to o poznání jednodušší, ale pokud je její nátěr nový, bude se při použití čisticího gelu NORTECH spolu s graffiti rozpouštět i barva. Takže budete muset fasádu znovu natřít. Jiné řešení není. Vyzkoušejte ale určitě preventivní NORTECH Antigraffiti System. Nebudete litovat.
Podobné firmy, jako je S I M A T, nabízí i technický servis. Zaškolí vás jako lakýrníka, ukážou první zkušební nátěr či vás provedou opravami při nesprávné aplikaci. Nebojte se toho.