Jak si vybrat moderní sedačku, která pohladí oko a dlouho vydrží

Při plánování interiéru bytu či domu se vyplatí držet se hesla „dvakrát měř, jednou řež“. A to zvlášť pečlivě při vybírání sedací soupravy a příslušenství, jako jsou křesla – pokud nebudou součástí soupravy – nebo stolu či komody. Vyměřuj a prověřuj možnosti prostoru, účelu využití, pevnosti konstrukce a potahů, dalo by se říci. A samozřejmě vzhledu, to vás bude asi zajímat nejvíc.
Moderní sedačky se vyrábějí v multifunkčních variantách – dokonce i s možností složení ve více verzích a s ohledem na velikost i náladu místa uložení – , ale i jako samostatné prvky, třeba pro singl domácnost. Ostatně v domě můžete mít ve více místnostech pokaždé jinak osobitou designovou sedačku, která vlastně vytvoří osu vnímání při vstupu do místnosti.
Například jedinečnou nabídkou moderních sedaček, židlí, stolů, komod či celých šatních skříní, vybavení koupelen, kuchyní nebo ložnic disponuje architektonické a designerské studio de.fakto CZ, s.r.o. Prodává tvarově originální sedačky společnosti Prostoria, ale i vlastní produkty s netradičním řešením umístění do prostoru. Všechny mají povrchovou úpravu konstrukce i kvalitu potahu, které je ochrání před poškrábáním, snadno se čistí a udržují v barevné sytosti. A navíc třeba s úložným prostorem, sklopným stolkem či pro fajnšmekry s vloženým chladicím boxem na šampaňské. Tady je rozhodně výhodné jít s dobou.