Koupelny

Obklady a dlažby

Co by to bylo za koupelnu bez mokrých dlaždiček. Obložte svou koupelnu povrchy, na které bude radost pohledět. Vyberte si mezi dodavateli toho, jehož nabídka nejlépe vyhovuje vašemu vkusu. Z každodenní hygieny se tak stane jedinečný požitek.

Vany a sprchové kouty

Naložit se večer do vany a smýt ze sebe všechny starosti je ten nejúčinnější relax, jaký si může člověk dopřát. Třešničkou na dortu je pak prostorná vana, do které se vás vejde víc i se skleničkou dobrého vína. Příjemný start nového dne zase zaručí rychlá ranní sprcha. Pořiďte si proto sprchový kout či vanu podle svého nastavení.

Renovace koupelen

Potřebuje vaše koupelna kompeltní renovaci? Nebo jí prostě chcete dát nový punc? Nenechávejte rekonstrukci koupelny náhodě. Najděte ověřeného odborníka, na kterého se můžete spolehnout za každých okolností. Z vašeho domova se pak nestane hlučící a staveniště.

Sanitární keramika

Umyvadala, bidet, klozety… Zní to vcelku podobně, ale když se něco rozbije, jsme v koncích. Pořiďte si proto kvalitní sanitární keramiku od renomovaných výrobců a prodejců. Voda vám pak poteče jako po horské bystřině a vy budete mít několik let o pár starostí méně.

 

Celoskleněné dveře – elegantní a moderní interiérový prvek

Sklo je výjimečným materiálem. Po právu se stalo jedním ze symbolů moderního designu a architektury. Působí čistým dojmem, v některých případech téměř éterickým. Jeho unikátní souhra se světlem umožňuje mnoho zajímavých způsobů estetického využití.
Přirozeným habitatem skleněných dveří a stěn jsou koupelny. Skleněné sprchové kouty představují skutečně poutavá řešení. Voda stéká...Read More »


Keramické obklady jako exteriérový dekor

Když se řekne keramické obklady, vybaví se nám dlaždice do koupelny, předsíně či kuchyně. Interiérový mainstream využití keramických obkladů je ale pouze poloviční pravdou. Keramika je hojně využívaná i v exteriérech. Klasickým příkladem jsou venkovní terasy či keramická dlažba na balkonech. Všimli jste si ale někdy keramických obkladů fasád?
Tento...Read More »


Older Entries »