Kouzelné svíčky z Afriky nenapodobitelně ozdobí váš domov

Přemýšlíte, jak originálně doplnit svůj domov? Zapomeňte na chvíli na fádní dekorace, které v Čechách vidíte na každém rohu a zkuste něco jiného. Něco exotického. Dekorace, které mají kromě estetických vlastností také vlastní příběh.
Slyšeli jste někdy například o svíčkách Swazi Candels? Tyto dekorativní svíčky pocházejí se Svazijského království. K jejich výrobě je využívána prastará technika „millefiore“, v překladu známá pod poetickým přízviskem tisíc květů. Tuto techniku využívali již řemeslníci ve starodávné Alexandrii. Zdokonalena pak byla ve sklářských městech Muranu a Benátkách. Sklářské ozdoby vyráběné metodou millefiore se brzy staly hodnotným obchodním artiklem.
Svazijští řemeslníci ji pak přenesli na své území, kde namísto skla začali lisovat více vrstev vosku do specifického motivu. Ruční výroba svíček se stala jedním z hlavních zdrojů příjmů zdejších obyvatel.
Vysoce kvalitní parafín, používaný pro výrobu svíček, vytváří unikátní barevné vzory. Parafínová vrstva tvoří vnější obal svíčky a při samotném zapálení je velmi odolná vůči roztavení. Vysoká kvalita vnější voskové krusty vám umožní odlévat roztavený vosk ze středu a po jeho dohoření stačí vložit čajovou svíčku. Nadále se můžete kochat nenapodobitelnou krásou vnější vrstvy.
Hledáte-li společnost, která prodej svíček ze Svazijska zajišťuje, najdete ji pod názvem Swazi Design CZ. Dovážené svíčky prodává prostřednictvím internetového obchodu.