Kuchyně

Úspěšný den začíná pořádnou snídaní a šálkem čaje či kávy. Kde? V kuchyni. Zařiďte ji proto tak, abyste první hodinu každého dne trávili v prostředí splňujícím každou vaši představu! Magazín útulné bydlení vám poradí jak.

Kuchyně na zakázku

Začínáte s výstavbou kuchyně od píky? Jste individualisté, kteří se jen tak s něčím nespokojí? Chcete, aby vaše kuchyně byla detailním opisem vašich přání a představ? Spojte své síly s profesionály, kteří se zabývají výrobou kuchyňského interiéru na zakázku!

Kuchyňské linky

Říká si vaše kuchyně o novou linku? Vybavujete novou domácnost? Praktická linka, která vyhovuje vašemu stylu práce je pro radost z vaření zásadní! Vyberte si proto linku, u níž bude váš pohyb připomínat spíše argentinské tango!

Obklady kuchyní

Nepořádek a kuchyně jsou pevně spjaty. Pro vaše stěny jsou ale bublající hrnce a rozpálený olej na pánvi životní hrozbou. Vyřešte tyto nepříjemnosti prakticky. Najděte zkušeného odborníka v oblasti obkladů kuchyní. Udržování vaší kuchyně pak bude mnohem jednodušší. Nezapomínejme ani na estetickou stránku věci! Dobře zvolené obklady udělají z vaší kuchyně designový zázrak!

 

Nábytek na míru? Jedině u samotného výrobce

Máte v bytě či domě atypické prostory, takže je potřebujete vybavit nábytkem na míru? Řešení je pouze jedno: svěřte návrh spolu s cenovou nabídkou prověřenému výrobci nábytku. U pouhého prodejce totiž získáte pouze typové vybavení bez jakékoli možnosti vypracování originálního designu, speciálních funkcí při otevírání nebo „dopasování“ do prostor,...Read More »


Kupte si nábytek pro gastronomii a podnikání online

I nábytek pro tak specializované prostory, jako jsou restaurace, jídelny, hotely, bary a kavárny můžete jednoduše a bezpečně pořídit přes internet. Nemusíte se bát, že neodhadnete vhodnost stylů, funkčních prvků a barev čalounění či odstínů dřevěného povrchu pro vaše konkrétní záměry. Třeba u společnosti Gastronabytek24.cz, která se věnuje výrobě a...Read More »


Older Entries »