Moderní květinový mobiliář: originální design a trvanlivost

Pohled na neudržované travnaté prostory, mnohdy prošpikované odpadem všeho druhu, není pro obyvatele měst a obcí nijak lákavý. Vlastník pozemků – většinou město či obec – nestíhá, a tak se úpravy za období jaro – léto dočkáte tak akorát na svatého Dyndy. Přitom se nabízí řešení, které na dlouhou dobu promění veřejný prostor v kvetoucí zahradu. A to nejen v parcích a na příměstských loukách, ale třeba i na náměstích, kruháčích nebo lemech ulic. A to díky skvěle vypadajícímu a odolnému květinovému mobiliáři. A samozřejmě díky pestrobarevným květinám a rostlinám – třeba výsadbě holandskými květinovými cibulemi.
Mezi specialisty na květinový mobiliář a výzdobu patří i pražská společnost FLORAVIL, s.r.o. Její zkušení zaměstnanci a zahradníci vám zdarma poradí, jak na proměnu prostoru z fádní šedi betonu a ošklivého trávníku v pestrou a živoucí parádu.
Profíci v oboru květinové výzdoby prodávají nejen mobiliář, jako jsou závěsné mísy či truhlíky, velkoobjemové nádoby nebo samozavlažovací květináče, ale i moderní prvky. Třeba ocelové žardiniéry, mobilní záhony nebo vertikální zahrady. Ty umožňují díky své stabilitě, preciznosti povrchové úpravy a možnostmi vzájemných kombinací doslova květinové zázraky. Představte si, že jedete ráno do práce, hlavu plnou obav z toho, co vás čeká, a spočinete pohledem na živé nádheře květin uprostřed kruhového objezdu. A ten pocit tiché přítomnosti s vámi zůstane po celý den. Starosti nestarosti…