Moderní LED osvětlení? Harmonie designu a funkčnosti

Díky LED osvětlení si dnes můžete nechat firmou, která navrhuje, prodává a montuje světelné systémy, doma vytvořit oázu pohody, modernosti a útulnosti. Umožňují to jednotlivé komponenty světelného profilu, ať už jsou to LED moduly, pásky, reflektory, halogeny nebo samostatná LED svítidla. A samozřejmě možnost zvolit barevný odstín podle vašeho gusta. Takový obývák s LED bodovkami či páskami v podhledu nebo na spodním okraji pohovky – a třeba za rámy obrazů – vytváří jedinečnou atmosféru. Už jenom posez na pohovce vás uvnitřní a vy vplujete do relaxace či meditace za pár chvil. Čas a s ním spojené problémy přestanou existovat, jste pouze vy.
Specialistou na LED osvětlení a moderní světla je například společnost PROFI lighting spol. s r.o. Navrhuje kompletní projekty exteriérového osvětlení a interiérové moderní sestavy svítidel podle přání zákazníků. Nabízí klasické, technické i designové osvětlení předních tuzemských a evropských výrobců a spoustu služeb, které se vám budou hodit při podnikání. Třeba kontrolní měření výpočtu světelné hladiny i s protokolem pro hygienu či dodávky světel se servisem pro malo a velkoobchody.
A výhody LED svítidel (světelných diod)? Nízké náklady na provoz, dlouhá životnost, provozní účinnost až 98 % oproti 68 % klasických svítidel a ekologičnost. Nepotřebují totiž složitou likvidaci jako normální žárovky nebo zářivky. Docela jednoduché rozhodování, co si jako světelný zdroj pořídit, nemyslíte?