Nábytek na míru? Jedině u samotného výrobce

Máte v bytě či domě atypické prostory, takže je potřebujete vybavit nábytkem na míru? Řešení je pouze jedno: svěřte návrh spolu s cenovou nabídkou prověřenému výrobci nábytku. U pouhého prodejce totiž získáte pouze typové vybavení bez jakékoli možnosti vypracování originálního designu, speciálních funkcí při otevírání nebo „dopasování“ do prostor, které neodpovídají standardně řešeným pokojům, kuchyni či ložnici.
U výrobce nábytku na mírukuchyní, šatních skříní a dětských pokojů – třeba u olomouckého studia Voráč interiéry, se můžete spolehnout nejen na široký výběr kvalitních materiálů, barev a odstínů či značkových kování, výsuvných systémů a závěsů, ale i na profesionální komunikaci a dodržení všech termínů. Celá investice do moderního vybavení bytu či domu se vám tak neprodraží.
Potíže prodejců s dodavateli nebo subdodavateli tady odpadají a vy si nemusíte lámat hlavu s hledáním řešení mnohdy bezvýchodných situací.
Podobná nábytková studia, jako je společnost Voráč interiéry, se specializují na projektování, výrobu a instalaci kuchyní, a to včetně dodávky moderních kuchyňských spotřebičů. Co takhle si pořídit výškově nastavitelnou kuchyňskou linku s ovládacím panelem s pamětí či elektrické ovládání šuplíků a zásuvek? Nebo třeba retro kuchyni, která nadchne souladem zajímavého vzhledu a technologických vychytávek trendy spotřebičů.