Pro co nejbezpečnější stavbu: pronájem lešení Peri

Ať už sháníte pracovní, fasádní nebo průmyslový či ochranný lešenářský systém, vyplatí se kromě ceny za jeho pronájem myslet především na bezpečnost a únosnost. Chytrým a hospodárným řešením je stále oblíbenější systém lešení Peri. Pro svou lehkost, integrované bezpečnostní prvky a jedinečnou flexibilitu se používá nejen jako podpěrná soustava, ale i jako modulový systém pro jakoukoli stavbu, na opravy zařízení v průmyslu či montáž a opravy fasád. Samozřejmě se před uzavřením smlouvy o pronájmu lešení poradíte s odborníky. Třeba s těmi z půjčovny lešení Milan Klimša z Vřesiny u Ostravy. Důležité je totiž naměření systému na místě stavby. Od toho se odvíjí cena za pronájem lešení, ale i vhodnost založení konkrétních druhů lešení.
Lešení Peri je ve své nejbezpečnější variantě vybaveno předem montovaným zábradlím, které garantuje integrovanou bezpečnost a snadnou montáž. Rámové lešení charakterizuje dělená konstrukce T-rámu a vestavěná podlahová pojistka proti nadzvednutí. Nic bezpečnějšího dnes v lešenářském programu neexistuje. Odpadá nutnost osobního jištění, vstup pracovníka na vyšší patro je tak zcela bez zádrhelů.
Milan Klimša kromě půjčovny lešení provozuje i autodopravu a součástí služeb společnosti je i doprava lešení na stavbu, jeho montáž i pozdější demontáž. Zhotovuje také fasády na rodinných domech a nabízí drobné stavební práce.