Odstartoval veletrh bydlení a designu FOR INTERIOR 2013

Odstartoval veletrh bydlení a designu FOR INTERIOR 2013

Ve čtvrtek 26. září začal čtvrtý ročník veletrhu FOR INTERIOR, který je zaměřen na vybavení bytů, bytové doplňky, dárky, dekorace či nádobí z oblasti gastronomie.  Právě zde naleznete velkou koncentraci společností z této oblasti. Obchodníci nabízí zákazníkům široké spektrum produktů, množství slev nebo možnost instalace a zhotovení výrobků přímo na míru.

Navštívit jej může každý, kdo má čas, chuť a zájem o bydlení a moderní dekorace. Veletrh není specifikován pro úzkou skupinu lidí, ale je zaměřen pro širokou veřejnost a to jak pro odborníky, kteří se dané tématice věnují a touží po inspiraci nebo koupi několika krásných interiérových kusů nábytku, tak pro laiky, kteří mají zájem pouze načerpat atmosféru veletrhu a odnést si příjemný zážitek.

Co je na veletrhu k vidění?

Jednoznačně za zmínku stojí obrovská televize s úhlopříčkou celých 229 cm 90“ 3D LCD TV SHARP LC-90LE757E. Této obrazovce propadne každý divák jakéhokoli televizního pořadu.

Organizátoři nabízí návštěvníkům v průběhu akce doprovodný program v podobě soutěží, autogramiády, tvůrčí dílny, kuchařské a cukrářské show nebo odborných soutěží. Samotní návštěvníci mohou rozhodnout vlastním hlasem o tom, který z vystavených exponátů se zaslouží o titul „Podzimní favorit veletrhů“.  A to není vše! Při účasti v soutěži můžete vyhrát poukaz na sestavu koupelnového nábytku Dřevojas v ceně 50 000 Kč. Dalšími firmami, které se zasloužily o dodání hodnotných cen pro návštěvníky, jsou ZEPTER nebo BUKOTEC. Na veletrhu FOR INTERIOR 2013 naleznete prvotřídní firmu Dara Rolins, s.r.o., představí se i DOMESTAV, Domanský, s.r.o., LUIS Decoration s.r.o., LK studio – Luděk Kolařík a mnoho dalších.

Kde a kdy je akce pořádána?

Celá akce je uskutečněna 26. 9. – 29. 9. 2013 v PVA EXPO PRAHA. Zdarma si můžete stáhnout mobilní aplikaci PVA EXPO PRAHA „Veletrhy v kapse“, která vám zajistí snadnou orientaci na veletrhu. Zažijte atypický víkend a vyrazte do Letňan.