Osvětlení

Posviťte pořádně si na své bydlení, kancelář či zahradu. Ať už dáváte přednost praktické stránce nebo hledáte designové kousky, odborníci v oboru vám ukáží, jak na to.

Interiérová svítidla

Nechat ze stropu viset žárovku na drátě je sice trochu levnější, zato o dost nevzhlednější způsob, jak přivést do místnosti světlo. Užijte si možnosti, které vám nabízí vynález elektřiny a pohrajte si s výběrem svítidel do svého domova. Každý přeci ví, že svítidla dnes nejsou jen o světle, ale i o designu! Pořiďte si proto lustry, lampy i lampičky, svítilny i jiné druhy svítidel tak, aby se kromě místnosti rozzářil i úsměv estéta.

Exteriérová svítidla

Chodit venku potmě je nebezpečné nejen kvůli hrozícímu škobrtnutí a pádu, ale i kvůli neblahému účinku na vaši psychiku. Strach, že na vás ze tmy někdo či něco vyskočí, je totiž mnohdy horší než obsah Hitchcockových filmů. Najděte prodejce exteriérových svítidel všech druhů, od ponorných přes zemní po reflektorová. Nenechávejte proto nic náhodě a dbejte svého bezpečí. Večerní cesta ven pak přestane být noční můrou pro vás i vaše kosti!

 

Interiérová svítidla: jedinečný design, jednoduchost a funkčnost

Na proměně bytu nebo domu do modernější podoby se samozřejmě musí podílet i nová interiérová svítidla. Bez hry světel a stínů, jejich barev, síly intenzity osvětlení a prostorového zaměření jedinečnou atmosféru nevytvoříte. U domu přidejte ještě umístění venkovních svítidel u vchodu, v garáži, na zahradě či u bazénu. A...Read More »


Moderní LED osvětlení? Harmonie designu a funkčnosti

Díky LED osvětlení si dnes můžete nechat firmou, která navrhuje, prodává a montuje světelné systémy, doma vytvořit oázu pohody, modernosti a útulnosti. Umožňují to jednotlivé komponenty světelného profilu, ať už jsou to LED moduly, pásky, reflektory, halogeny nebo samostatná LED svítidla. A samozřejmě možnost zvolit barevný odstín podle vašeho...Read More »


Older Entries »