Suchá výstavba? Ideální pro rekonstrukce interiérů

Pokud se chystáte na rekonstrukci vnitřních prostor bytu či domu, zvažte možnost suché výstavby. Nejenže vám ušetří spoustu peněz, času a nervů spojených s tradičními „mokrými“ stavebními postupy, ale z hlediska technických možností si díky ní můžete dovolit prakticky cokoli. Klenby, designové specialitky ve formě atypických úložných prostor nebo třeba jedinečnou úpravu podkroví. Díky skvělým izolačním, akustickým a technickým parametrům jsou sádrokartonové desky tím nejlepším materiálem pro suchou výstavbu v jakémkoli interiéru.
Kompletní nabídku stavebního materiálu, konstrukčních profilů, spojovacích komponent, ale i zvukových a tepelných izolací nabízí společnost ATROS sádrokartony s.r.o. Její zaměstnanci vědí všechno o požární odolnosti, vzduchové neprozvučnosti a pevnosti či únosnosti systémů suché výstavby.
Podobné firmy stále sledují moderní trendy v suché výstavbě a pravidelně zařazují do svého portfolia nové stavební prvky. Ať už jsou to speciální desky pro montáže do extrémně vlhkých prostředí či desky s možností instalace předmětů pomocí běžných vrutů bez hmoždinek a šroubů. Tedy obyčejným šroubovákem. Nebo různé ochranné a ukončovací lišty, které přispívají k čistému designu systémů suché výstavby.
Některé společnosti nabízejí i kurzy suché výstavby, kde se naučíte, jak postavit příčku, zkonstruovat podhled, vybudovat nádherné podkroví nebo třeba položit suchou podlahu.