Umělý stromeček je vánoční výzdoba bytu, která neopadá

Vánoce jsou asi nejoblíbenějším svátkem v roce. Kouzelná atmosféra rodinného kruhu kolem stromečku obklopeného dárky však bere rychle za své, když stromek začne opadat. Jehličky nejenže dělají nepořádek, ale mohou se bolestivě zapíchnout do nohou členů rodiny nebo tlapek domácích zvířat. A to nemluvíme o dlouhých předvánočních frontách a vysokých cenách při koupi stromečků. Proto není překvapením, že se do módy znovu dostaly umělé vánoční stromky.
Tento nový trend nám potvrdilo i vedení obchodu LevnéStromky.cz, který prodává vánoční výzdobu bytu včetně nejrůznějších dekorací a umělých stromečků.  Podle něj umělým vánočním stromkům prospěla změna technologií a designu. Zatímco jejich předchůdci připomínaly spíše štětky na čištění sklenic a lahví, dnešní umělé kusy jsou takřka identické s přírodními jehličnany. Přirozený vzhled podporuje nejen jemná práce na jehličí, ale také osazení jehličkami až ke kmenu. Dokonce si můžete vybrat, zda si pořídíte jedličku, borovici nebo smrček v přírodní úpravě, případně se zlatavými či stříbrnými odlesky.
Další výhodou umělých vánočních stromků je jejich rychlá příprava i složení. Nemusíte nic složitě rozebírat a montovat. Stačí větvičky stromečku přiklopit ke kmenu a máte sbaleno nebo je naopak rozložit a můžete začít zdobit. Takový stromeček je zkrátka vynikající vánoční výzdoba bytu, která vám neopadá a na další vánoce v klidu počká na půdě nebo v komoře.