Zahrada a exteriéry

Také byste rádi nosili švestičky z vaší zahrádky, ale žádné nemáte? Chtěli byste romanticky čichat k růžím, ale nejdříve byste potřebovali záhon? Nebo se prostě chcete kochat pohledem na svou opečovanou zahradu, ale nemáte si na co sednout? Nevěšte hlavu! Se vším vám pomohou profesionálové!

Zahradní architekti

Chtěli byste za svým domem vybudovat kousek ráje, ale nevíte, jak na to? Fascinuje vás pohled na dokonalé anglické trávníky, jezírka a skalky? Profesionální zahradní architekt vám pomůže splnit každý sen! Nechte si od něj vypracovat návrh zahrady a pomoci se samotnou realizací. Užívejte si slastný dotek přírody každý den!

Zahradní nábytek

Sednout si za letních večerů na zahradu, dát si sklenku něčeho dobrého a vychutnávat si teplý vzduch je k nezaplacení. Abyste tak mohli učinit, je ale třeba kvalitní zahradní nábytek. Najděte výrobce ve vašem okolí! Pořiďte si sedací soupravy, slunečníky, houpací sítě a houpačky, čeho si jen vaše srdce a zahrada žádá!

 

Moderní květinový mobiliář: originální design a trvanlivost

Pohled na neudržované travnaté prostory, mnohdy prošpikované odpadem všeho druhu, není pro obyvatele měst a obcí nijak lákavý. Vlastník pozemků – většinou město či obec – nestíhá, a tak se úpravy za období jaro – léto dočkáte tak akorát na svatého Dyndy. Přitom se nabízí řešení, které na dlouhou dobu...Read More »


Jak na prevenci proti graffiti? Použijte nátěrové hmoty NORTECH

Pokud máte neblahé zkušenosti se sprejery, vyznavači nekontrolovaného a neuměleckého graffiti, kteří vám už poněkolikáté poničili fasádu domu, lak na autě či firemní reklamní panel, dejte na dobré rady odborníků na nátěrové hmoty. Doporučí vám nejen skvělé produkty na vyčištění sprejerských výtvorů, ale i na účinnou prevenci.
Třeba ti...Read More »


Older Entries »